17 листопада – Міжнародний день студента в ДУІТЗ

На минулому тижні відгримів Міжнародний день студента. Свято відбулося і для студентів ДУІТЗ. Святковий кіновечір, караоке, виступи музикантів, розваги для студентської молоді, нагородження активних представників студентства, пам’ятні фото на майданчику тематичної фотозони – це креативне дійство підготовлене навчально-науковим центром виховної роботи ДУІТЗ.
Організація свят подібного формату надає можливість розкрити таланти студентів, розвинути естетичні смаки, що є частиною виховної роботи зі студентами, так як гармонійне виховання майбутніх спеціалістів – є основою розвитку справжніх особистостей, яких навчають в нашому університеті.
Зал був у піднесеному настрої, через атмосферу, що панувала на імпровізованій сцені в укритті університету, адже захід проходив з дотриманням безпеки. Ще раз всі впевнились, що студентство – найталановитіша, найвеселіша і найенергійніша частина нашої молоді.

Крім побажань, грамот, студенти, які активно прийняли участь у студентській вечірці отримали від профспілки солодощі та частування. Щира вдячність за надану допомогу в організації свята Анастасії Склярук та Людмилі Гальчинській – головам первинних профспілкових організацій університету.
Шановні студенти! Бажаємо вам успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку, миру, щастя, міцного здоров’я, славних і добрих справ та перемог!