Соборна. Вільна. Неподільна! Вшанування історичної пам’яті студентами ДУІТЗ

22 січня – особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята – проголошення Української Народної Республіки та Акт Об’єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.
Це подія, яка не тільки яскраво висвітлює пройдений історичний шлях, а й визначає сьогодення й майбутнє українського народу. Бо соборність – це духовне єднання всіх територій, які історично належали українському народові. Також це означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну. Саме тому студентами Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку був проведений флешмоб “Ми молодь – за мир та єдність України”.
Цим символічним флешмобом молодь ДУІТЗ закликала всіх українців до об’єднання, вкотре довівши – Україна – соборна, вільна, неподільна!
Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, незалежної, демократичної, могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.