Вітаємо з Днем Української Державності!

28 липня Україна вперше і в майбутньому щорічно буде відзначати День Української Державності. Цей день  запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення ― від заснування Києва, столиці Київської Русі до сучасної України. На вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у день хрещення Руси – України – 28 липня – встановлено День Української Державності.

Працівниками навчально-наукового центру виховної роботи та бібліотеки університету разом с студентами підготовлено для ознайомлення тематичну літературно-мистецьку виставку, присвячену сторінкам історії української державності та видатним постатям – представникам національної еліти, мужнім борцям за державність та незалежність України.

День Української Державності має на меті звернути увагу суспільства на традиції національного державотворення, які мають понад тисячолітню історію, вшановує всі його етапи, спрямовує на зміцнення національної єдності та неперевершеної гордості за Батьківщину!

Зі святом! Слава Україні!