1 травня – Міжнародний день праці

1 травня вважається Міжнародним днем праці. Це свято відзначають у 143 країнах світу, а почалося все в Чикаго.
У 1886 році сотні тисяч робітників найбільших промислових центрів США вийшли на протест. Вони вимагали запровадження 8-годинного робочого дня. Страйки були придушені владою, але згодом розгорілися з новою силою вже в усьому світі.

У 1889 році Паризький конгрес II Інтернаціоналу оголосив 1 травня Днем солідарності робітників усього світу і запропонував відзначити його демонстраціями.
Міжнародний день праці – це свято для всіх, хто своєю щоденною роботою творить прийдешній день.
Чесна та наполеглива праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства.
Свято 1-го Травня неодмінно пов’язано з усіма визначними місцями та творчими колективами людей, які працюють на різних підприємствах. Одним із таких закладів є Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку. Із перших днів свого існування й до сьогодні у виші працює багато талановитих людей – викладачів, професорів, доцентів. Вони беруть активну участь у різних наукових заходах і конференціях. Також додатково працюють у провідних українських компаніях.
Завдяки кожному співробітнику в ДУІТЗ сформований єдиний творчий колектив, який постійно  докладає величезні зусилля для того, щоб готувати майбутніх спеціалістів у сфері IT-технологій.
Усі працівники ДУІТЗ, а також студенти активно просувають виш, навчаються в ньому та працюють, підвищують його рейтинг. Крім того, студенти вишу активно проявляють свій потенціал. Вони представляють власні розробки на різних міжнародних конференціях, самостійно створюють веб-сайти, чат-боти, мобільні застосунки, роботів тощо.

Якщо говорити про історію нашого вишу, то, варто зазначити, що наші випускники є розборниками космічних кораблів, телеграфу та телефону, операторських телекомунікацій та інших значних досягнень у розвитку IT-технологій у суспільстві.
Завдяки спільним зусиллям наших викладачів та студентів у післявоєнні роки було відновлено роботу навчального закладу, а також відбудовано навчальний корпус вишу.
Щодня співробітники ДУІТЗ вкладають свою душу в справу, яку вважають власним покликанням.
Університет і його творчий колектив є чудовим прикладом вишу, який докладає неабиякі зусилля задля науково-технічного прогресу.