Компанія HUAWEI має плани щодо розвитку співробітництва з ДУІТЗ

Начальник науково-дослідної частини ДУІТЗ Юрій Каргаполов на запрошення ТОВ “Хуавей Україна” взяв участь у роботі щорічної практичної конференції HUAWEI ICT DAY 2021.

На конференції обговорили план співробітництва університету з компанією HUAWEI. Зазначимо, після створення ДУІТЗ, на порталі HUAWEI була припинена робота облікового запису Одеської національної академії зв’язку, яка увійшла у новий університет. Через це ДУІТЗ не міг розпочати роботу навчальних курсів для студентів та викладачів.

Керівництво компанії HUAWEI запевнило, що до кінця року цю проблему буде вирішено.

Були також обговорені плани щодо запуску проєктів, пов’язаних із поглибленим навчанням студентів за напрямами IoT, Big Data, AI, Routing&Switching, SDN, Data Center, LTE, 5G. Компанією HUAWEI було представлено розробки та рішення індустріальної клаудифікації, інтелектуальних центрів обробки даних за технологією All-Flesh, системи OceanStor, інтелектуальних хмарних мереж, з побудови партнерських екосистем на прикладі НТУУ “Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського”.

За результатами переговорів, можна зазначити, що компанія HUAWEI розглядає ДУІТЗ як університет, що має великий потенціал для розгортання партнерських програм