Університет підписав Меморандум про співпрацю з ГО «Освітня фундація продуктового ІТ»

За ініціативи кафедри маркетингу, менеджменту, публічного управління та адміністрування 14 березня 2023 року було підписано Меморандум про співпрацю між ДУІТЗ та Громадською організацією «Освітня фундація продуктового ІТ».
Метою співпраці сторін є:
– Спільна діяльність з метою покращення освітніх програм та вдосконалення системи якості освіти за суміжними до ІТ напрямками.
– Взаємодія сторін в рамках інтеграції та реалізації курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів».
– Взаємодія сторін в частині створення умов для забезпечення віртуального стажування студентів університету в рамках вивчення освітньої компоненти «Створення та розвиток ІТ-продуктів».
– Спільна участь в освітніх та наукових ініціативах, з метою створення умов розвитку підприємницької освіти.
З 17 квітня 2023 року студенти нетехнічних спеціальностей 3 та 4 курсів спеціальності 073 «Менеджмент» та 051 «Економіка» мають можливість взяти участь в першому Всеукраїнському інтерактивному курсі «Створення та розвиток ІТ-продуктів» у форматі віртуального стажування від українського продуктового IT-бізнесу.
Ключовими учасниками даного проекту є:
– Міністерство цифрової трансформації України;
– Міністерство освіти та науки України;
– Genesis;
– Product IT Foundation for Education;
– Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку.
К.е.н., доцент кафедри ММПУА Тардаскіна Т.М. пройшла підвищення кваліфікації та акредитована Product IT Foundation for Education на впровадження та організацію даного проекту в ДУІТЗ, що засвідчує отриманий Сертифікат № 023/02-2023. Термін дії акредитації до 24.02.2024 р.
Очікувані результати від проекту: проект спрямований на впровадження та розвиток ІТ- підприємництва і сфери продуктового ІТ в Україні. Під час навчання студенти отримають базові знання з продуктового ІТ- підприємництва, продакт-менеджменту, а також компетенції для перших кроків у продуктовій ІТ-компанії та запуску власного продуктового ІТ-бізнесу.
Студенти отримують:
– сертифікацію;
– менторство для найкращих студентів;
– практичні навички для подальшого розвитку в продуктовому ІТ;
– спрощений доступ до освітніх можливостей Genesis.