Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Його запроваджено з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні.

Новий девіз Всесвітнього дня безпеки та здоров’я : «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» (World Day for Safety and Health at Work 2022 — Act together to build a positive safety and health culture).

Відповідно до наказу ректора ДУІТЗ № 01-02-89 від 11.04.2022 року «Про проведення Всесвітнього тижня охорони праці» в університеті відбулися кілька заходів.

Проведені дистанційні заняття зі студентами університету з питань цивільного захисту, охорони праці та безпека життєдіяльності.

Організована тематична виставка «Забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя співробітників та студентів університету» у бібліотеці ДУІТЗ.

Проведена тематична бесіда з співробітниками АГЧ на предмет формування в них культури безпечної поведінки життєдіяльності, а саме: санітарно гігієнічних умов; хвороб що передаються переносниками; непередбачені травми; хімічні безпеки; забруднення  повітря; якості води тощо.