Урочистості з нагоди початку нового навчального року

З вітальним словом до першокурсників, викладачів, гостей звернувся виконуючий обов’язки ректора Олександр Назаренко, який побажав усім мирного неба, наснаги, терпіння та віри у краще, особливу увагу студентів скерував на те, що вони мають усі свої сили приділяти навчанню і саморозвитку.

Перше заняття на тему «Втілені мрії про Незалежність» підготу

вала і провела керівник навчально-наукового центру виховної роботи університету, кандидат педагогічних наук Надія Сафонова. Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р.№ 614-р на першому занятті піднімались такі важливі для суспільства питання, як вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу молоді.

Урочистості з нагоди початку нового навчального року
Запрошений на перше заняття капітан першого рангу Військово-морських сил Збройних сил України Ігор Мулярчук, привітав студентську молодь з початком нового навчального року та виступив з доповіддю, якою продемонстрував

приклади мужності та відданості військовій присязі захисників державних інтересів України на морі, побажав студентам успішних років навчання та професійного становлення.

Урочистості з нагоди початку нового навчального року

Перше тематичне заняття навчального року стане поштовхом для подальшої роботи по об’єднанню студентів, педагогів, батьків довкола спільної цінності – територіальної цілісності держави, згуртованості суспільства, розв’язання проблем шляхом діалогу заради добробуту та процвітання нашої держави.

Щасливої вам дороги, успішного навчання, щастя, добробуту і любові, ДОРОГІ ПЕРШОКУРСНИКИ! Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок.