Урочистості з нагоди початку нового навчального року

З вітальним словом до першокурсників, викладачів, гостей звернувся виконуючий обов’язки ректора Олександр Назаренко, який побажав усім мирного неба, наснаги, терпіння та віри у краще, особливу увагу студентів скерував на те, що вони мають усі свої сили приділяти навчанню і саморозвитку.

Перше заняття на тему «Втілені мрії про Незалежність» підготу

вала і провела керівник навчально-наукового центру виховної роботи університету, кандидат педагогічних наук Надія Сафонова. Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р.№ 614-р на першому занятті піднімались такі важливі для суспільства питання, як вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу молоді.

Запрошений на перше заняття капітан першого рангу Військово-морських сил Збройних сил України Ігор Мулярчук, привітав студентську молодь з початком нового навчального року та виступив з доповіддю, якою продемонстрував

приклади мужності та відданості військовій присязі захисників державних інтересів України на морі, побажав студентам успішних років навчання та професійного становлення.

Перше тематичне заняття навчального року стане поштовхом для подальшої роботи по об’єднанню студентів, педагогів, батьків довкола спільної цінності – територіальної цілісності держави, згуртованості суспільства, розв’язання проблем шляхом діалогу заради добробуту та процвітання нашої держави.

Щасливої вам дороги, успішного навчання, щастя, добробуту і любові, ДОРОГІ ПЕРШОКУРСНИКИ! Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок.